ثبت نام در کنفرانس

نحوه ثبت نام در کنفرانس

نحوه‌ و مراحل ثبت‌نام در کنفرانس

خواهشمند است با توجه به اطلاعات جدول زیر مراحل ثبت‌نام در کنفرانس و پرداخت هزینه را انجام دهید. لازم به توضیح است که انجام یک ثبت‌نام برای هر مقاله‌ی پذیرفته شده الزامی است.

به اطلاع علاقمندان می رساند که تعدادی اعتبار سفر، اسکان و پرداخت هزینه ی کنفرانس برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. این اعتبارات به صورت تخفیف در هزینه ی ثبت نام به نویسندگان مقالات انگلیسی که در IEEE نمایه می شوند ارائه خواهد شد. دریافت این اعتبارات به صورت رقابتی خواهد بود. از متقاضیان تقاضا می شود تا مدارک مبتنی بر دارا بودن شرایط دریافت این اعتبارات (همانند تصویر کارت دانشجویی و ...) را حداکثر تا انتهای روز پنج شنبه ۲۸ آذرماه ۱۳۹۸ به آدرس csicc2020@iust.ac.ir ارسال نمایند. پس از بررسی این درخواست ها نتایج بررسی ها تا روز شنبه 30 آذرماه ۱۳۹۸ به متقاضیان اعلام خواهد شد. بدیهی است آخرین مهلت ثبت نام برای متقاضیان این اعتبارات همانند سایر نویسندگان تا انتهای روز شنبه ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ خواهد بود.مقالات فارسی
ثبت‌نام زودهنگام
(قبل از ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸)
ثبت‌نام عادی
(بعد از ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸)
نویسنده ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ریال
اعضای انجمن کامپیوتر/IEEE - دانشجویان ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال
اعضای انجمن کامپیوتر/IEEE ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال
دانشجویان ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال
دیگران ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
صفحه‌ی اضافی ۵۰۰٫۰۰۰ ریال


مقالات انگلیسی *
ثبت‌نام زودهنگام
(قبل از ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸)
ثبت‌نام عادی
(بعد از ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸)
اعضای IEEE ** ۱۶۰ یورو (۷٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال) ۲۰۰ یورو (۹٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال)
دیگران ** ۲۰۰ یورو (۹٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال) ۲۵۰ یورو (۱۱٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال)
صفحه‌ی اضافی ۵۰۰٫۰۰۰ ریال

لطفاً به موارد زیر توجه کنید:

  • به‌ازای هر ثبت‌نام، فرد ثبت‌نام شده می‌تواند در تمام جلسات کنفرانس شرکت نماید و از پذیرایی‌های زمان استراحت کنفرانس و ناهار استفاده کند. توجه نمایید که هر ثبت‌نام دریافت کیف کنفرانس و حافظه‌ی USB مربوط به مجموعه مقالات کنفرانس را نیز پوشش می‌دهد.

  • پس از انجام ثبت نام اطلاعات رسید پرداخت هزینه‌ها و همچنین نام فرد ثبت‌نام کننده را به‌همراه مدارک اثبات عضویت در انجمن کامپیوتر ایران/دانشجویی را به آدرس csicc2020@iust.ac.ir ارسال کنید.

  • توجه نمایید که هزینه‌ی پرداخت شده به هیچ عنوان مسترد نمی‌گردد.

اطلاعات حساب:

نام بانک:
ملی
شماره حساب:
۲۱۷۷۵۷۹۰۰۴۰۰۹
شماره‌ی شبا:
IR730170000002177579004009
نام و کد شعبه:
مینو - ۱۲۵۳
نام صاحب حساب:
درآمد اختصاصی دانشگاه علم و صنعت ایران

* مقاله‌های پذیرش شده به زبان انگلیسی در IEEE ایندکس خواهند شد.

** تمام هزینه‌های ثبت نام با ارز ریال ایران دریافت می‌شود. نرخ تبدیل ارز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران استخراج شده است. توجه نمایید که شرکت کنندگان غیرایرانی که امکان پرداخت هزینه‌ی کنفرانس را از طریق سامانه‌های بانکی ندارند می‌توانند به‌صورت حضوری در زمان شرکت در کنفرانس هزینه‌ی ثبت‌نام را پرداخت نمایند.