ارسال نسخه نهایی مقاله

ارسال نسخه نهایی مقاله

نحوه‌ی ارسال نسخه نهایی مقاله به «بیست و پنجمین کنفرانس ملی سالانه انجمن کامپیوتر ایران»

راهنمای ثبت نام در کنفرانس و ارسال فایل نهایی کنفرانس


برای آشنایی با نحوه ثبت نام در سایت لطفا این پیوند را به دقت مطالعه فرمایید.


جهت ارسال فایل نهایی مقالات، لطفا نکات زیر را به بصورت دقیق رعایت فرمایید. توجه فرمایید که این کارها بایستی تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ انجام شود.

 1. مقالات پذیرفته شده در بیست و پنجمین کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران باید مطابق با قالب زیر تهیه شوند.

  لینک به قالب مقاله

 2. بعد از اطمینان از درست بودن قالب مقاله، فایل Word (tex) و PDF مقاله را به همراه یک صفحه Word جداگانه حاوی عنوان، اسامی نویسنده (نویسندگان)، چکیده و کلمات کلیدی فشرده سازی کرده (به صورت rar یا zip) و نام فایل را CSICC2020_paper number قرار دهید که paper number شماره مقاله پذیرفته شده است.

 3. با مراجعه به منوی "ثبت نام در کنفرانس" نسبت به ثبت نام در کنفرانس اقدام نمایید (راهنمای ثبت نام و پرداخت) برای هر مقاله پذیرفته شده (ارائه شفاهی یا پوستر)، حداقل یکی از مؤلفین باید ثبت نام نماید، در غیر اینصورت، مقاله در مجموعه مقالات چاپ نخواهد شد.

 4. در صورتی که مقالات پذیرفته شده بیش از تعداد صفحات مجاز باشد، به ازای هر صفحه اضافه باید مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ ريال پرداخت گردد. حداکثر تعداد صفحات مجاز برای مقالات پذیرفته شده برای ارائه‌ی شفاهی ۸ صفحه و برای ارائه‌ی پوستر ۶ صفحه است.

 5. بعد از ثبت نام و پراخت هزینه های مربوطه (بر اساس جدول هزینه های مشخص شده)، تصویر فیش پرداختی به همراه نام پرداخت کننده و مبلغ پرداختی باید به آدرس مشخص شده در ادامه ارسال شوند.

 6. برای مقالات پوستری بایستی یک پوستر با سایز A2 نیز تهیه شود که مهمترین مطالب مقاله را در قالب یک پوستر با قالب قابل دریافت در لینک زیر، نمایش می‌دهد.

  فایل پی دی اف با کیفیت پوستر باید تا روز یکشنبه ۸ دی ماه به آدرس ایمیل کنفرانس ارسال گردد. این فایل توسط دبیرخانه کنفرانس پرینت گرفته شده و در محل مناسب نصب خواهد شد و شرکت کنندگان فقط باید در زمان اعلام شده در کنار پوستر خود که حضور داشته باشند

  فایل قالب پوستر

 7. بعد از تکمیل مراحل 2 و 5 و 6، نامه‌ای به آدرس csicc2020@iust.ac.ir با “Registration Information for Paper Number” که paper number شماره مقاله پذیرفته شده است، ارسال نمایید. این ایمیل باید شامل محتویات زیر باشد.

  • یک فایل فشرده با عنوان CSICC2018_paper numberکه paper number شماره مقاله پذیرفته شده است شامل سه فایل

   • فایل Word مقاله
   • فایل PDF مقاله
   • فایل عنوان، اسامی نویسنده (نویسندگان)، چکیده و کلمات کلیدی مقاله به صورت Word
   • فایل پوستر (در صورت لزوم)
  • اطلاعات پرداخت شامل تصویر فیش پرداختی، نام پرداخت کننده و مبلغ پرداختی